Alfa Romeo випустить перший у своїй історії електромобіль

Італійська компанія Alfa Romeo планує розпочати виробництво нового автомобіля, який у модельній гамі бренду буде розташований на сходинку нижче кросовера Tonale. Про це 14 лютого повідомило інформаційне видавництво Motor1.

Варто підкреслити, що новинка отримала назву Brennero. Вона з’явиться на світ у 2024 році та стане першим електромобілем даної марки, хоча буде й версія з двигуном внутрішнього згоряння. В основі моделі лежить площадка STLA Small, на якій також створені Opel Mokka та Peugeot 2008.

Створювати Brennero стануть у Польщі на одній лінії виробництва з такими моделями як Fiat 500X та Jeep Renegade (вони теж переїдуть на площадку STLA Small).

Восьмого грудня 2021 року повідомлялося, що виробник Volvo планує у 2025 році вивести на ринок автомобілі з автопілотом IV рівня. Експерти стверджують, що Volvo прагне мінімізувати участь людини в керуванні автомобілем. Автопілот IV рівня дає можливість транспортному засобу їхати повністю самостійно. Участь людини передбачається в ролі контролера. У випадку необхідності водій зобов’язаний взяти керування автомобілем у свої руки.

Залишити відповідь