Випробування і тест драйв електробайка, спортбайка, електромотоцикла. Електроскутер огляд і корисні поради по експлуатації електротранспорту. Технічні характеристики електроскутера.

Усе про електротранспорт

Сучасні пріоритети  Кількість використовуваних автомобілів щороку зростає, адже з його допомогою можна за короткий термін добратися до бажаного місця. Та поряд з тим, все більшої популярності набуває новий сучасний вид…

0 Коментарів

Дитячий електросамокат: іграшка чи засіб пересування?

Для кожної дитини електросамокат – це одночасно розвага та перший серйозний вид транспорту, з допомогою якого цікаво та весело пізнавати навколишній світ. При першому поштовху ногою він миттєво оживає і…

0 Коментарів
Read more about the article Експлуатація електромобіля взимку.
Электротрицикл и электромобиль зимой. Советы Elwinn.

Експлуатація електромобіля взимку.

Електротрицикл й електромобіль взимку експлуатуються дещо інакше ніж при плюсових температурах. Ми дамо корисні поради як відбувається правильна експлуатація електромобіля взимку.

1 коментар
Read more about the article Догляд та обкатка мотоцикла на електротязі.
Обкатка мотоцикла и уход за мотоциклом на электротяге

Догляд та обкатка мотоцикла на електротязі.

Обкатка мотоцикла на електротязі - це процес притирання поверхонь деталей і трансмісії, під час якої не рекомендується перевищувати встановлені виробником швидкість і навантаження.

коментарі 3
Read more about the article Світовий рекорд швидкості на електромотоциклі в 2020 році.
Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году.

Світовий рекорд швидкості на електромотоциклі в 2020 році.

Voxan тільки що представила свій останній електричний мотоцикл Voxan Wattman. І це не звичайний електронний мотоцикл, це надзвичайно швидкий мотоцикл. Його спеціально створювали для встановлення світового рекорду, щоб отримати звання — найшвидший електричний мотоцикл.

0 Коментарів
Read more about the article Правила їзди в місті на скутері.
Как ездить по городу на скутере Elwinn

Правила їзди в місті на скутері.

Пам’ятайте, основне – Ваш електроскутер чи електротрицикл можуть не помітити автомобілісти, а іноді Вас можуть не сприймати як повноправного учасника руху! Часто покупці запитують – чи можна їздити в місті на електроскутері, або “как ездить по городу на скутере?” В статті викладено основні поради та правила як їздити на електроскутері в місті.

1 коментар
Read more about the article Третій за величиною автовиробник Японії Honda Motor планує призупинити виробництво в Китаї.
Honda зупинила виробництво в Китаї через COVID 19

Третій за величиною автовиробник Японії Honda Motor планує призупинити виробництво в Китаї.

Третій за величиною автовиробник Японії Honda Motor Honda зупинила виробництво в Китаї через COVID 19. Раніше Honda повідомила, що деякі з робочих Honda повернулися на п'ять її китайських заводів, і компанія вживає заходів для забезпечення безпеки працівників.

0 Коментарів