Ремонт шин у дорозі. Аварійний герметик швидкої дії для ремонту коліс.

Ремонт шин у дорозі – це жах для будь-якого водія, якщо немає запаски. Адже електромотоцикли, електроскутери, електротрицикли не мають запасного колеса. Але є герметики для ремонту шин. Вони бувають двох видів профілактичні та герметики для ремонту шин від проколів. Профілактичний герметик використовується для профілактики та заливається в покришки до проколу, щоб відразу ж затягнути пошкодження. Тому він так і називається — антипрокол для шин. Другий вид герметику — це герметик для ремонту шин від проколів. Його застосовують для аварійного ремонту гуми камерних і безкамерних коліс, та подальшої нормальної експлуатації колеса.

Спочатку появились антипрокольні герметики у військовій техніці й почали їх використовувати ще до винаходу системи автоматичного підтримування тиску в шинах.

Антипрокольні герметики використовуються в профілактичних цілях. Це гелеподібна субстанція, яку необхідно залити у внутрішній обсяг покришки. Після цього колесо потрібно накачати до рекомендованого тиску. При виборі антипрокольного герметика потрібно врахувати, що герметики випускаються для автомобільних шин. А тому, малої упаковки вам вистачить щоб залити у колеса електроскутера, електромотоцикла чи електротрицикла.

Герметики для ремонту шин.

Герметики для ремонту шин застосовуються вже після того як ви пробили колесо. Для простого застосування герметики для ремонту шин виготовляється в аерозольних балончиках. Герметики для шин здатні моментально герметизувати проколи без необхідності піднімати машину. Виправити будь-який прокол легко. Перш за все, водіям потрібно переконатися, що колеса знаходяться в правильному положенні. Виробник рекомендує переміщати клапан в положення вверх дном. Перед закачуванням герметика його слід потрусити 30 секунд для рівномірного розподілу.

Ремонт шин своїми руками.

Ремонт шин в дорозі своїми руками відбувається швидко і якісно без потреби в спеціальних інструментах. Герметик просто підключаєте до колеса і натискаєте на клапан. Під дією тиску гелеподібна маса через золотник подається в колесо. Як тільки герметик під дією тиску видавлюється з колеса і контактує з повітрям, відбувається процес вулканізації. Навіть у випадку вторинного проколу шина все ще буде функціональною, оскільки суміш негайно також запечатує новий прокол. І навіть не маючи насосу, завдяки тиску в балоні колесо трохи підкачуються. І ви з легкістю доїдете до найближчої СТО, або до дому, щоб докачати колесо до потрібного тиску.

Ремонт шин. Переваги герметика для шин.

Тримає вас у дорозі. Ремонт шин з хорошим герметиком відбувається дуже швидко і ви можете швидше доїхати в потрібне місце. Ви можете швидко скористатися герметиком, щоб заклеїти отвір, щоб запобігти витіканню більше повітря.

Запобігає подальшому пошкодженню шини. Рух на шині, яка втрачає повітря через прокол, може її сильно пошкодити, або вивести з ладу. Закачуючи герметик для шини — це швидкий спосіб відновити технічні характеристики колеса електроскутера чи мотоцикла.

Економить ваш час. Маючи герметик для шин, ви можете заощадити ваш час. Хоча не рекомендується їздити на шині, яка має герметик дуже довго, це дає вам більше часу, щоб вирішити, коли найкраще вам поїхати на шиномонтаж, або знайти запасну шину.

Частота використання. Перш ніж купувати певний герметик для шин, важливо врахувати, наскільки часто вам може знадобитися його використання. Майте на увазі, що герметик для шин можна використовувати кілька разів, перш ніж вичерпатися. Це добре відзначити, якщо у вас є кілька шин, які потрібно заклеїти, або якщо ви плануєте повторно закрити один і той же прокол.

Зручні функції. Ущільнення проколів до 6,5 мм робить герметик для шин незамінним в подорожах. Більшість водіїв вже користуються і знають, що герметик дозволяє миттєво запечатати прокол і продовжити свою подорож.

Ціна на герметик шин.

Ціна на герметик шин залежить від виробника і лежить в ціновому діапазоні від 140 до 450 гривень. У цьому ціновому діапазоні є пляшки та контейнери, починаючи з 150 до 450 мілілітрів.

Висновок.

Герметик для шин вражає своєю універсальністю. Він однаково добре заклеює проколи як в безкамерних, так і в шинах з камерою. Сам продукт очищається простою водою. І коли настає час професійно герметизувати шину, зняти герметик не надто складно.

Якщо в вас залишились запитання, або поради – напишіть свої пропозиції в коментарях. Підписуйтесь на канал про електромотоцикли і електроскутери Elwinn в YouTube.

Цей запис має один коментар

  1. Андрей

    100% надо себе купить, а то мало ли что в дороге…

Залишити відповідь