Інструкція по експлуатації електроскутера Elwinn.

Універсальна інструкція по експлуатації електроскутера Elwinn EM-2160, Elwinn ES-135, Elwinn ETB-122, Elwinn EM-2100, Elwinn EM-2200 і їх модифікацій.

Дякуємо Вам за придбання електроскутера фірми Elwinn. Сподіваємося, що він принесе Вам масу задоволення, стане надійним помічником в роботі і організації дозвілля. Електроскутери Elwinn відрізняються високою якістю, надійністю і практичним дизайном. Для них характерні рівний старт, швидке прискорення і надійне зчеплення з дорогою.

УВАГА!

Переконливо просимо Вас уважно вивчити це керівництво. Технічний стан і термін служби електроскутера залежить від його правильної експлуатації, а справність транспортного засобу та вміння керувати ним – запорука Вашої безпеки на дорозі.
Цей посібник також містить Положення про безаварійну роботу і правильну експлуатацію частин і механізмів електроскутера і усуненню несправностей та заміні витратних матеріалів.

У цьому посібнику роз’яснюються правила, дотримання яких гарантує Вашу безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху. Тут роз’яснюються правила, що забезпечують довгу і безаварійну експлуатацію Вашого транспортного засобу. Через те, що ми робимо кілька моделей електроскутерів, будова і форма окремих вузлів може незначно відрізнятися і дане керівництво з експлуатації є універсальним для всіх електроскутерів марки Elwinn.

ЗМІСТ.

1. Правила безпеки
2. Електроскутер і основні вузли
3. Правила експлуатації електроскутера
4. Технічне обслуговування та догляд за електроскутером
5. Зберігання та консервація електроскутера

1. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ.

1. Вивчіть правила дорожнього руху та керуйтеся ними при русі по дорогах загального користування.

2. Не довіряйте управління електроскутером дітям і особам, які не знають Правил дорожнього руху, або які не мають достатнього досвіду управління транспортними засобами.

3. Не керуйте електроскутером в нетверезому стані.

4. Вивчіть порядок контрольного огляду електроскутера, викладений в цій інструкції. Обов’язково проводите контрольний огляд перед початком руху. Не використовуйте несправний електроскутер!

5. Дотримуйтесь швидкісного режиму, не перевищуйте рекомендовану керівництвом швидкості руху. Не перевантажуйте скутер і не намагайтеся перевозити на ньому великогабаритні вантажі. Зайва вага може призвести до надмірної деформації шин і навантаженні на амортизатори, нагріванню двигуна та акумулятора, неефективну роботу гальм.

6. Одягайте яскравий одяг, щоб бути помітним іншим учасникам дорожнього руху.

7. Завжди використовуйте спеціальний шолом. Рукавички та манжети Вашої куртки не повинні ускладнювати використання органів управління, особливо ручкою управління гальмами. Одягайте взуття на рівній підошві.

8. Не робіть різких поворотів і гальмувань, не робіть несподіваних маневрів. Набирайте швидкість плавно. Різкий набір швидкості може привести до втрати управління, особливо на слизькій дорозі або дорозі з поганим покриттям.

9. Проявляйте особливу обережність на перехрестях, і дорогах з інтенсивним рухом. Рухайтеся в правому ряді.

10. Особливо акуратно керуйте електроскутером на вологій і слизькій дорозі, на нерівних ділянках доріг і дорогах з поганим покриттям, а також в темний час доби.

2. ЗАГАЛЬНЕ. ПРИСТРІЙ ЕЛЕКТРОСКУТЕР.

Инструкция по эксплуатации электроскутера Elwinn и модификаций.
Инструкция по эксплуатации электроскутера Elwinn

1. Ліва гальмівна ручка (привід заднього гальма)
2. Ліва рукоятка керма
3. Лівий блок вимикачів (ближнє / дальнє)
4.Перемикач поворотів
5. Звуковий сигнал
6. Панель приладів
7. Гачок для вантажу
8. Замок запалювання і відкриття багажного відсіку
9. Звуковий сигнал ( USB)
10. Вмикання габаритів і світла фар
11. Зворотній хід
12. Керування швидкісю електроскутера. 1-2-3 швидкість
13. Права рукоятка керма (ручка управління акселератором)
14. Права гальмівна рукоятка (привід переднього гальма)
15. Аварійна сигналізація
16. Бачок гальмівної рідини
17. Переднє колесо
18. Передній бризковик
19. Гальмівний диск
20. Фара
21. Гідравлічні амортизатори
22. Покажчик повороту передній
23. Дзеркало заднього виду
24. Розетка для підключення зарядного пристрою
25. Бокова ніжка
26. Сидіння
27. Стаціонарна ніжка
28. Заднє колесо з безщітковим двигуном
29. Пружинно гідравлічні амортизатори
30. Бризковик

2.1. ІДЕНТИФІКАЦІЙНІ НОМЕРИ.

Всі електроскутери та трицикли мають свої унікальні ідентифікаційні номери, необхідні для однозначного визначення приналежності транспортного засобу – це номер електричного двигуна та номер рами (в моделях Elwinn EM-2160, Elwinn EM-2200, Elwinn EM-2100 та Elwinn CCS-135). Номер рами розташовується під маленькою пластиковою платівкою нижче переднього бардачка. Ідентифікаційний номер електричного двигуна розміщений на краю правого боку двигуна, як показано на малюнках. Переконайтеся, що ідентифікаційні номери Вашого транспортного занесені в специфікацію. Слідкуйте, щоб номери на рамі та двигуні електроскутера легко читались.

2.2. ОРГАНИ УПРАВЛІННЯ.

Замок запалювання – призначений для включення живлення системи електрообладнання скутера, а також для блокування керма при тривалих стоянках.
Замок запалювання має три позиції:
– середнє положення ключа. У цьому положенні система електрообладнання скутера знеструмлена, запуск двигуна неможливий. Ви можете вільно вийняти ключ.
– крайнє положення ключа при обертанні за годинниковою стрілкою. У цьому положенні система електрообладнання скутера включена. Ви можете запустити двигун, використовувати покажчики повороту, габаритні вогні та звуковий сигнал. Витягти ключ із замка запалювання в цьому положенні неможливо.
– крайнє положення ключа при обертанні проти годинникової стрілки. В цьому положенні Ви можете відкрити багажний відсік, який знаходиться під сидінням.

2.3. ПАНЕЛЬ ПРИЛАДІВ.

Панель приладів електричного скутера в залежності від моделі та року випуску можуть відрізнятись. Але такі показники як вольтметр, одометр та показники поворотів та швидкості електроскутера будуть присутні.

1. Сигнальні лампи роботи покажчиків повороту – миготіння ламп показує, що включений сигнал повороту в ту чи іншу сторону. Кожен раз при включенні сигналу повороту обов’язково переконайтеся в справності світлової сигналізації по індикації сигнальної лампи

2. Індикатор рівня заряду акумулятора, або показники вольтметру – дозволяє контролювати залишок ємності акумуляторної батареї.

3. Спідометр – показує швидкість руху електроскутера в км / год.

4. Одометр – дозволяє визначити шлях, пройдений електроскутером з дня введення його в експлуатацію, км.

5. Сигнальна лампа включення дальнього світла фар. Світіння лампи говорить про те, що ви рухаєтесь з включеним дальнім світлом фари. Вимикайте дальнє світло фар при наближенні зустрічного автомобіля на дистанцію менш ніж 100 метрів, або раніше, якщо зустрічний водій попросить Вас про це перемиканням світла фар. Яскраве світло може засліпити водія.

2.4. ЛІВА РУЧКА КЕРМА.

1. Ліва гальмівна ручка – призначена для приведення в дію заднього гальма. При натисканні на гальмівну рукоятку автоматично запалюється сигнал зупинки.
3. Перемикач світла фар – дозволяє змінювати. 2. Рукоятка керма.
яскравість і відповідно, дальність свічення передньої фари. «Ближнє світло фар» – світловий пучок освітлює дорожнє полотно і узбіччя на відстані 35-50 м від електроскутера. «Дальнє світло фар» – світловий пучок освітлює дорожнє полотно і узбіччя на відстані 75-100 м від електроскутера.
4. Перемикач сигналу повороту – призначений для включення ламп покажчиків повороту. В середньому положенні перемикача лампи покажчика повороту не горять, в лівому положенні – горять лампи покажчика повороту з лівого боку електроскутера, в правому положенні – з правого.
5. Кнопка звукового сигналу – призначена для подачі звукового сигналу з метою залучення уваги інших учасників дорожнього руху.

2.5. ПРАВА РУЧКА КЕРМА.

10. Перемикач освітлення – за допомогою цього перемикача ви можете керувати світлом фари та габаритних вогнів. Крайнє праве положення перемикача. Фари і габаритні вогні вимкнені. Середнє положення – включені габаритні вогні та лампи підсвічування панелі приладів. Крайнє ліве положення переключателя – включені габаритні вогні, лампи підсвічування панелі приладів і фара.
11. Зворотній хід (реверс монтується в трициклах і квадроциклах).
12. Обмежувач швидккості електроскутера
13. Ручка акселератора /