Інструкція по експлуатації електроскутера Elwinn.

Універсальна інструкція по експлуатації електроскутера Elwinn EM-2160, Elwinn ES-135, Elwinn ETB-122, Elwinn EM-2100, Elwinn EM-2200 і їх модифікацій.

Дякуємо Вам за придбання електроскутера фірми Elwinn. Сподіваємося, що він принесе Вам масу задоволення, стане надійним помічником в роботі і організації дозвілля. Електроскутери Elwinn відрізняються високою якістю, надійністю і практичним дизайном. Для них характерні рівний старт, швидке прискорення і надійне зчеплення з дорогою.

УВАГА!

Переконливо просимо Вас уважно вивчити це керівництво. Технічний стан і термін служби електроскутера залежить від його правильної експлуатації, а справність транспортного засобу та вміння керувати ним – запорука Вашої безпеки на дорозі.
Цей посібник також містить Положення про безаварійну роботу і правильну експлуатацію частин і механізмів електроскутера і усуненню несправностей та заміні витратних матеріалів.

У цьому посібнику роз’яснюються правила, дотримання яких гарантує Вашу безпеку і безпеку інших учасників дорожнього руху. Тут роз’яснюються правила, що забезпечують довгу і безаварійну експлуатацію Вашого транспортного засобу. Через те, що ми робимо кілька моделей електроскутерів, будова і форма окремих вузлів може незначно відрізнятися і дане керівництво з експлуатації є універсальним для всіх електроскутерів марки Elwinn.

ЗМІСТ.

1. Правила безпеки
2. Електроскутер і основні вузли
3. Правила експлуатації електроскутера
4. Технічне обслуговування та догляд за електроскутером
5. Зберігання та консервація електроскутера

1. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ.

1. Вивчіть правила дорожнього руху та керуйтеся ними при русі по дорогах загального користування.

2. Не довіряйте управління електроскутером дітям і особам, які не знають Правил дорожнього руху, або які не мають достатнього досвіду управління транспортними засобами.

3. Не керуйте електроскутером в нетверезому стані.

4. Вивчіть порядок контрольного огляду електроскутера, викладений в цій інструкції. Обов’язково проводите контрольний огляд перед початком руху. Не використовуйте несправний електроскутер!

5. Дотримуйтесь швидкісного режиму, не перевищуйте рекомендовану керівництвом швидкості руху. Не перевантажуйте скутер і не намагайтеся перевозити на ньому великогабаритні вантажі. Зайва вага може призвести до надмірної деформації шин і навантаженні на амортизатори, нагріванню двигуна та акумулятора, неефективну роботу гальм.

6. Одягайте яскравий одяг, щоб бути помітним іншим учасникам дорожнього руху.

7. Завжди використовуйте спеціальний шолом. Рукавички та манжети Вашої куртки не повинні ускладнювати використання органів управління, особливо ручкою управління гальмами. Одягайте взуття на рівній підошві.

8. Не робіть різких поворотів і гальмувань, не робіть несподіваних маневрів. Набирайте швидкість плавно. Різкий набір швидкості може привести до втрати управління, особливо на слизькій дорозі або дорозі з поганим покриттям.

9. Проявляйте особливу обережність на перехрестях, і дорогах з інтенсивним рухом. Рухайтеся в правому ряді.

10. Особливо акуратно керуйте електроскутером на вологій і слизькій дорозі, на нерівних ділянках доріг і дорогах з поганим покриттям, а також в темний час доби.

2. ЗАГАЛЬНЕ. ПРИСТРІЙ ЕЛЕКТРОСКУТЕР.

Инструкция по эксплуатации электроскутера Elwinn и модификаций.
Инструкция по эксплуатации электроскутера Elwinn

1. Ліва гальмівна ручка (привід заднього гальма)
2. Ліва рукоятка керма
3. Лівий блок вимикачів (ближнє / дальнє)
4.Перемикач поворотів
5. Звуковий сигнал
6. Панель приладів
7. Гачок для вантажу
8. Замок запалювання і відкриття багажного відсіку
9. Звуковий сигнал ( USB)
10. Вмикання габаритів і світла фар
11. Зворотній хід
12. Керування швидкісю електроскутера. 1-2-3 швидкість
13. Права рукоятка керма (ручка управління акселератором)
14. Права гальмівна рукоятка (привід переднього гальма)
15. Аварійна сигналізація
16. Бачок гальмівної рідини
17. Переднє колесо
18. Передній бризковик
19. Гальмівний диск
20. Фара
21. Гідравлічні амортизатори
22. Покажчик повороту передній
23. Дзеркало заднього виду
24. Розетка для підключення зарядного пристрою
25. Бокова ніжка
26. Сидіння
27. Стаціонарна ніжка
28. Заднє колесо з безщітковим двигуном
29. Пружинно гідравлічні амортизатори
30. Бризковик

2.1. ІДЕНТИФІКАЦІЙНІ НОМЕРИ.