Дитячий електросамокат: іграшка чи засіб пересування?

Для кожної дитини електросамокат – це одночасно розвага та перший серйозний вид транспорту, з допомогою якого цікаво та весело пізнавати навколишній світ. При першому поштовху ногою він миттєво оживає і слухняно рухається назустріч новим пригодам. Чим сильніше відштовхнутися, тим більше буде розвиватися швидкість. 

Багато сімей віддають перевагу спільним активним прогулянкам, тому покупка електросамокату для дорослих і дітей перетвориться на справжні веселі змагання. Варто підбирати транспорт відповідно до вікової категорії та зросту, щоб добре тримати рівновагу та уникнути будь-якого дискомфорту.

Суттєвими перевагами дитячого електросамокату можна вважати:

  • безпека;
  • обмеження швидкості;
  • м‘яка амортизація;
  • низька ціна;
  • великий асортимент. 

Чудові кольори та відтінки можна легко підібрати як для хлопчиків, так і для дівчаток. 

Безпечні прогулянки

Дитячі електросамокати зазвичай мають обмеження швидкості та додаткові способи для легкого гальмування. Їх можна в будь-який момент зупинити ногою, натиснувши на заднє крило. В деяких моделях встановлюється безпечний режим, який не дозволяє розганятися надто швидко, всього до 10 км за годину.

Виробники дбають про комфортну амортизацію для дитячого транспорту. Завдяки спеціальним пружинам, поїздка на нерівній поверхні буде м’якою і майже не відчутною. Світлові відбивачі дають можливість безпечно кататися в темний період доби та бути помітним для автомобілів. 

Легке навчання

Діти швидко сприймають усе нове та цікаве. Саме тому навчити сина чи дочку їздити на електросамокаті буде зовсім нескладно. Завдяки нижчій посадці, ніж в дорослому транспорті, діти не відчуватимуть страху та будуть гарно тримати рівновагу. З часом це перетвориться на інтуїтивні навички. 

Акумулятори в дитячих електросамокатах менш потужні, в порівнянні з дорослими. Його заряду вистачає приблизно на годину катання. Батьки можуть не хвилюватися про те, що дитина поїде надто далеко від дому. 

Ще однією перевагою такого транспорту є невисока вартість. Це дає можливість без відчутних витрат зробити своєму чаду приємний сюрприз. 

Варто зазначити, що дітям не варто кататися на дорослих самокатах. Це негативно впливає на формування правильної постави та створює відчутні незручності. Майже всі виробники створюють габарити, які є комфортними саме для дітей. Їх можна легко відрегулювати під ріст та вік кожного маленького клієнта, тому варто дотримуватися розумних рекомендацій. 

Залишити відповідь