Правила їзди в місті на скутері.

Как ездить по городу на скутере?

Пам’ятайте, основне – Ваш електроскутер чи електротрицикл можуть не помітити автомобілісти, а іноді Вас можуть не сприймати як повноправного учасника руху!

Часто покупці запитують – чи можна їздити в місті на електроскутері, або “как ездить по городу на скутере?” В статті викладено основні поради та правила як їздити на електроскутері в місті.

1. Прагніть передбачити дії водіїв автомобілів. Слідкуйте за сигналами та діями водіїв, які їдуть з вами в потоці.

2. Не рухайтеся в мертвій зоні (як правило, на рівні задніх дверей автомобіля). Потрібно завжди вмикати ходові вогні, або ближнє світло.

3. Рухаючись уздовж рядів припаркованих машин потрібно бути особливо обережним. Часто двері припаркованих автомобілів несподівано відчиняються.

4. Не соромтеся сигналити. Тихий сигнал не чутний з машини, а тому на електроскутерах Elwinn монтують потужні звукові сигнали!

Дотримуйтесь правил дорожнього руху!

5. Проїжджати перехрестя потрібно тільки на зелений сигнал світлофору, намагайтесь уникати руху на жовтий. При проїзді перехрестя завжди впевніться, що з правого і лівого боку немає перешкод.

6. Постійно дивіться в дзеркала. Особливо перед зміною смуги руху, гальмуванням на світлофорах та поворотах.

7. Якщо на скутері стоїть сигналізація з брелоком, то брелок повинен бути де завгодно, тільки не на ключах запалювання. Краще зберігати брелок в зручній кишені.

8. Захист! Важливо завжди їздити на скутері в шоломі! Також бажано в захисті. Це може вберегти Ваше здоров”я від травм при випадковому падінні.

Найважливіший фактор безпеки — ідеальний стан скутера.

9. Найважливіший фактор безпеки — ідеальний стан скутера. Всі втулки, амортизатори, вилки, гума, колодки і інші деталі трансмісії повинні бути в ідеальному стані. При заклинюванні заднього або переднього колеса, або закушування вилки на швидкості може відбутися падіння. 

10. Також перш ніж вирушати в дорогу перевірте манометром тиск в шинах. Дізнатися який тиск в шинах скутера має бути Ви можете за посиланням.

11. Переконайтесь в справності покажчиків поворотів та стоп-сигналу. Вказуйте заздалегідь ваші маневри (повороти) на дорозі.

12. Дзеркала. Для їзди по місту наявність двох дзеркал просто необхідно! В іншому випадку Вам доведеться постійно повертати голову, а якщо Ви їздите в шоломі, то крутити головою ще важче. Налаштовувати дзеркала треба по можливості так, щоб була видимість і за спиною і по сторонах. Як правило, ліве дзеркало (якщо сидіти на скутері) повинне більше захоплювати дорогу зліва, в той час як праве якнайбільше направити за свою спину.

Підписуйтесь на канал Elwinn в Ютуб.

Надіюсь наша стаття чи можна їздити в місті на електроскутері, або “как ездить по городу на скутере?” стала Вам у пригоді.

Цей запис має один коментар

  1. Юрий Дмитриевич

    Полезная статейка, особенно у кого нету прав)

Залишити відповідь