Третій за величиною автовиробник Японії Honda Motor планує призупинити виробництво в Китаї.

Honda зупинила виробництво в Китаї через COVID 19.

Третій за величиною автовиробник Японії Honda Motor Honda зупинила виробництво в Китаї через COVID 19. Раніше Honda повідомила, що деякі з робочих Honda повернулися на п’ять її китайських заводів, і компанія вживає заходів для забезпечення безпеки працівників.

Honda зупинила виробництво в Китаї, Заходи безпеки на виробництві
Honda зупинила виробництво в Китаї через COVID 19

Японський автовиробник Honda Motor Co вже припиняв роботу свого заводу в Ухані з 25 січня до 24 лютого через поширення коронавірусу. Це відбулося на тиждень пізніше, ніж планувалося спочатку.

Спільне підприємство з Dongfeng Motor Group, було закрито в кінці січня, коли влада наказала заблокувати Ухань, щоб зупинити поширення коронавірусу, який з’явився там в кінці минулого року. Проте дату відкриття перенесли на 11 березня. І вже в березні Honda Motors знову відкрила свій завод в Ухані (Китай) з додатковими заходами для забезпечення безпеки робітників.

Робітники працюють понаднормово, щоб компенсувати втрати виробництва.

Контрольні точки температури і плакати, що закликають робочих триматися на відстані більше метра на знову відкритому заводі японського автовиробника Honda в китайському місті Ухань, показують, як коронавірус створив нову норму на заводі.

За словами Лі Шіцюань, помічника директора заводу по остаточному складанні No 2 спільного підприємства, він знову відкрився 11 березня, щоб відновити роботу поетапно, і тепер він повернувся на рівень виробництва до COVID 19. Близько 98 відсотків з 12 000 працівників заводу повернулися і працювали понаднормово, щоб компенсувати втрати виробництва. У минулому році було виготовлено 800 тисяч автомобілів та мотоциклів.

«У нас багато клієнтів, які чекають машини, тому на цьому тижні ми домовилися, щоб кожен робочий працював на 1,5 години більше», – говорить Лі.

Табличка, що звисає зі стелі на заводі, свідчила, що мета – 1 237 автомобілів в цей день, що на 17 відсотків більше, ніж зазвичай. До початку COVID 19 вироблялось 1060 автомобілів в день.

За словами голови GAC Цзен Цінхунга, заводи на спільному підприємстві Honda і GAC в Гуанчжоу також працюють в додаткові зміни.

Заходи безпеки на виробництві.

Центральний промисловий центр Ухань почав дозволяти людям виходити місто, що розглядається як поворотний момент в боротьбі Китаю з коронавірусів. Заводи Китаю почали відкриватися кілька тижнів тому, коли рівень зараження в їхніх населених пунктах почав знижуватися.

Honda зупинила виробництво, Заходи безпеки на виробництві
Honda призупинила виробництво в Китаї через COVID 19

З того часу Honda припиняла свою діяльність в США і Канаді, своєму найбільшому виробничому центрі, до 1 травня. Вона також зупиняла виробництво на заводах в країнах від Великобританії та Таїланду й оголосила про періодичні зупинки на деяких своїх японських заводах.

Завод в Ухані знову відкрився після того, як уряд затвердив план з зниження ризику зараження. Зони для куріння і відпочинку на заводі були закриті, щоб люди не збиралися разом. Робітникам які потребують відпочинку від конвеєра, рекомендується сісти на табурети, розставлені в цеху.

На робочих місцях наклеєні QR-коди, які робочі використовують для сканування своїми мобільними телефонами, щоб щодня заповнювати форми. В них запитують про кашель, або контакт з хворими людьми. Лі Шіцюань також наголосив, що в разі виявлення нових випадків захворювання коронавірусу в четвертому кварталі 2020 року завод буде виходити з поточної ситуації COVID19 у світі та Китаї, та будуть дотримуватись всіх рекомендацій.

Плануєте купити електротрицикл, електромотоцикл, електроскутер зробіть це сьогодні.

Якщо Ви плануєте купити електротрицикл, електромотоцикл, електроскутер зробіть це сьогодні, адже запаси на складах швидко закінчуються! Підписуйтесь на канал Elwinn в YouTube.

Залишити відповідь