Як вибрати електроскутер?

Як вибрати електроскутер? При купівлі електроскутера перед покупцем стає вибір, який електроскутер вибрати? Серед величезної кількості моделей електроскутерів важко вибрати відповідну саме для вас, коли ви ще не знаєте, на які моменти варто звертати увагу і які запитання поставити консультантам інтернет-магазину Elwinn.com.ua. Я б виділив такі головні орієнтири, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Різноманітність форм та характеристик електроскутерів.

Перш за все потрібно визначитись з формою — класичний електроскутер, максі електроскутер, триколісний скутер, електричний скутер квадроцикл, чи підібрати двох кіловатні електромотоцикли, адже вони також попадають під категорію електроскутерів. Найбільшою популярністю користуються — максі електроскутер і класичний скутер, тому що вони більш зручні в управлінні, легші, займають менше місця. Також на максі скутері чи класичному електроскутері легше об’їхати ями на дорозі, чого не зробиш на трициклі чи квадроциклі.

Ціна електроскутера, якщо порівнювати з іншими категоріями скутерів, такими як трицикли, квадроцикли, мотоцикли — є дешевшою. Якщо вам необхідний швидкісний електроскутер, то раджу звернути увагу на двох кіловатні електромотоцикли: Elwinn EM-124, Elwinn EM-125, Elwinn EM-126. Виглядає даний вид електроскутерів як звичайний електромотоцикл, проте швидкість яку розвиває електромотоцикл сягає 80 км/год. І при управлінні електроскутером до 3000 Вт не потрібно мати ні посвідчення водія, ні реєстраційних документів на нього. Триколісні електроскутери і чотирьох колісні електроскутери це універсальні моделі. Їхніми ключовими перевагами є стійкість та маневреність на дорозі, а також велика вантажопідйомність. Дані моделі підійдуть для активних літніх людей, пенсіонерів, а також для людей, чиї фізичні можливості обмежені.

Як вибрати електроскутер і потужність двигуна.

При виборі електроскутера ви можете заощадити і купити малопотужну модель, або ж витратити більше коштів, але й отримати у своє розпорядження більш потужний двигун. Як вибрати електроскутер? Щоб зробити правильний вибір і знайти золоту середину спеціально для вас, потрібно в першу чергу розрахувати, яка потужність двигуна буде оптимальною саме для вас і задовольнить ваші очікування, і вкладається в ваш бюджет на купівлю електроскутера. Якщо ви купуєте електроскутер для підлітка, або плануєте їздити на електроскутері завжди без пасажира та не плануєте їздити на ньому на далекі дистанції, тоді можна обмежитися компактною моделлю потужністю 250 – 700 Ватт. Проте, щоб виїжджати на круті пагорби, їздити з пасажиром та на далекі дистанції вам знадобиться скутер потужністю 800-1000 Ватт. Чим більша потужність мотор-колеса тим більша швидкість електроскутера, але менша дальність ходу! Відповідно золота середина потужності для двигуна електроскутера — 1000 Ватт. Плавно ми підійшли до третього фактора при виборі електричного скутера.

Як вибрати електроскутер і акумуляторну батарею.

Відстань яку ви будете проїжджати на одному повному заряді залежить від ємності акумуляторної батареї електроскутера.

Приблизні практичні результати показують, що на батареї 12 Ah можна подолати 35-42 кілометри. На батареї 20 Ah — 55-65 кілометрів, а на батареї 30 Ah — 85-95 кілометрів. Проте батареї живлять контролер, а через контролер і двигун різною напругою: 48, 60 та 72 Вольти, тому і отримуємо різну дальність ходу. Крім того дальність ходу залежить від багатьох факторів, таких як маса водія та електроскутера, температури повітря, рельєф місцевості та якість дорожнього покриття (для підйому в гору або подолання перешкод на бездоріжжі потрібно трохи більш потужний електроскутер, ніж для їзди по ідеально рівному асфальту). Тому ви повинні для себе приблизно визначитись, скільки плануєте проїжджати без підзарядки АКБ. І візьміть певний запас: наприклад, ви захочете по дорозі підвезти друга, заїхати в магазин, або до батьків у гості. Буде незручно, якщо заряду акумулятора не вистачить на дорогу додому. А на процес повної зарядки потрібно 6-8 години живлення від мережі.

На даному етапі розвитку в електротранспорті в основному використовується два види тягових акумуляторів – це свинцево-кислотні і літій—іонні. В свою чергу літієві акумулятори розрізняють за складовими осередків з яких вони зібрані: LiNiCoMnO2, LiFePO4, Li—ion і Li—pol. Літієві акумулятори купують тому, що вони легкі і можуть миттєво віддавати більшу силу струму в порівнянні з тяговим свинцево—кислотним акумулятором. Але для п’яти кіловатного електромотоциклу така сила струму необхідна для максимального прискорення, а з електродвигуном до 4000 Ватт повністю справляється тяговий свинцево—кислотний акумулятор. І якщо дивитися з точки зору фінансової вигоди, не беручи до уваги вагу батарей то тягові свинцево—кислотні акумулятори, по співвідношенню ціна / кількість енергії, навіть з урахуванням набагато меншої кількості циклів заряду — вигідніше купувати від будь—яких літієвих. Саме тому на більшості електроскутерів Elwinn, таких як Elwinn EM-2160 та Elwinn EM-2200  монтуються свинцево—кислотні акумуляторні батареї.

Управління скутером та гальмівна система.

Принцип управління тут простий — є ручка газу і два важелі гальма. Правда, заводитись електроскутер може ключем запалювання, деякі моделі — натисканням на кнопку, а також у всіх моделях електроскутерів Elwinn реалізований безключовий доступ та охоронна сигналізація, яка поставляється в базовій комплектації. У електроскутера є поворотники, звуковий сигнал і функція перемикання світла на ближнє або дальнє — все, як у звичайному мотоциклі.
Всі дані про поїздку – швидкість, передача, відстань, яку ви проїхали, і рівень заряду АКБ показуватися на дисплеї на кермі.
Періодично потрібно перевіряти справність гальмівної системи — все-таки електроскутер може розганятися до 80 км / год, і гальмівна система це ваша безпека.

Як вибрати електроскутер? Висновок.

Електроскутер — це сімейний транспорт, який принесе економію і задоволення вашій родині, адже на ньому можна кататися удвох і навіть утрьох. А ще перевозити що-завгодно у містких багажниках. Придбавши електричний скутер Ви отримуєте дешеві експлуатаційні витрати на обслуговування. Адже зарядка електричного скутера обходиться 2-4 гривні на 100 кілометрів.  Крім того, запас ходу можна збільшити  навіть до 220 кілометрів. Також Ви можете купити електро скутер, з такими технічними характеристиками і конфігурацією які потрібні саме Вам. В інтернет-магазині Elwinn.com.ua Ви придбаєте електричний скутер на будь-який смак і гаманець. Ціна такого транспортного засобу безпосередньо залежить від комплектації та функціональних можливостей електричного скутера. Але яку б модель і комплектацію скутера Ви не вибрали, Ви залишитеся задоволеними якістю і надійністю електроскутера Elwinn.

Підписуйтесь на канал про електроскутери і електромотоцикли Elwinn в YouTube.