Нова технологія заряджання акумулятора від BMW.

Нова технологія заряджання акумулятора від BMW.

Нова технологія заряджання акумулятора від BMW допоможе вирішити проблему з дальністю ходу електротранспорту. BMW запатентували свою нову розробку, в якій запропонували використовувати для заряджання електромотоцикла підніжку, з бездротовим зарядним пристроєм. Передбачено, що така схема заряджання буде зручною, тому що знімає необхідність у підключенні електромотоцикла в електромережу.
Дві головні проблеми які повинні вирішити, щоб електротранспорт став по справді масовим і зручним — це висока ціна акумуляторних батарей, та довгий час заряджання. Можна припустити, що з розвитком ринку та економіки, розв’язати проблему високої ціни АКБ вдасться масовим випуском акумуляторних батарей та конкуренцією. Але розв’язати проблему швидкої зарядки складніше, тому електрокари програють автомобілям з двигуном внутрішнього згоряння на дистанціях понад 500 кілометрів.

Над розв’язанням цієї проблеми постійно проводять наукові дослідження інженери та шукають різні можливі технологічні рішення. Адже під час зупинок у дорозі власники електротранспорту при нетривалій зупинці не захочуть діставати зарядний пристрій і шукати розетку. Проте вирішити проблему можна за допомогою безконтактного зарядного пристою. Який можливо встановлювати прямо в дорожнє покриття.  Недавно подібну систему тестували інженери безпілотних автомобілів Google. Тепер і інженери автовиробника BMW зацікавились і удосконалили дану розробку.

В дорогу без зарядного пристрою.

Згідно з останньою інформацією яку опублікував прес-центр BMW, котушку яка буде приймати заряд пропонують вмонтовувати в майданчик підніжки електромотоцикла. Завдяки чому відстань між котушкою і дорожнім покриттям буде мінімальною, і таким чином підвищиться ефективність заряджання якщо порівнювати з монтуванням котушки в нижню частину рами електромотоцикла. Якщо вдасться запустити дану технологію і побудувати новітні автошляхи, то за такої схеми, власники електротранспорту можливо взагалі зможуть відмовитись від заряджання свого електромотоцикла, електроскутера, електроавтомобіля зарядним пристроєм.

Залишити відповідь