Nissan готує субкомпактний бюджетний електромобіль

Японська компанія Nissan готується створити новий субкомпактний хетчбек, що працює на електричній тязі Sakura. Фото старанно обклеєних маскувальною плівкою робочих прототипів машини розмістили на сайті Autohome.com.cn.

Nissan Sakura належить до класу кей-карів. Це ті автомобілі, для покупки яких в Японії не потрібне придбання місця для паркування. Саме тому його габарити не перевищують максимально допустимі 3,4 м в довжину і 1,5 м в ширину. Не дивлячись на чорно-білу вінілову плівку, що збиває з пантелику, якою обклеєний автомобіль, чітко помітно, що Sakura за компонуванням і пропорціями він практично повністю повторює концепт-кар Nissan IMk, який був представлений на автосалоні в Токіо у 2019 році.

Що стосується технічних характеристик, Nissan Sakura, за попередньою інформацією, отримує електричну силову установку з тяговою батареєю достатньої місткості для подолання майже 300 км при стовідсотковому заряді. Дебют машини очікується через кілька днів.

Можливо, Nissan Sakura пропонуватимуть для продажу і за межами Японії. У цьому випадку він складатиме конкуренцію моделі Wuling Mini EV, яка за підсумками 2021 року зайняла друге місце у списку нових електромобілів у світі (розійшовся тиражем 470 тисяч одиниць). Перше місце у 2021 році зайняв американський седан Tesla Model 3 (близько 600 тисяч реалізованих машин).

Залишити відповідь