Світовий рекорд швидкості на електромотоциклі в 2020 році.

Voxan тільки що представила свій останній електричний мотоцикл Voxan Wattman. І це не звичайний електро мотоцикл, це надзвичайно швидкий мотоцикл. Його спеціально створювали для встановлення світового рекорду, щоб отримати звання — найшвидший електричний мотоцикл.
Будь-яка спроба перевершити рекорд швидкості руху в мотоспорті перетворюються на жах для тих, хто це придумав. Але Voxan Motors перевершив рекорд найшвидшого електричного мотоцикла. Попередній рекорд швидкості електромотоцикла 328.3 кілометрів за годину був встановлений Mobitec EV-02A на торішніх випробуваннях на швидкості мотоциклів у Бонневілі. Бонневіль – це колишнє соляне озеро, та відоме місце де встановлюють рекорди швидкості. Розігнати свій болід на соляному треку та протестувати електромотоцикл на швидкість мріє кожен гонщик.

 

Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году0
Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году - Voxan Wattman.

Попередній рекорд швидкості електромотоцикла побито на 80 км/год.

Спочатку Voxan планував перевершити рекорд швидкості на найбільшому соляному озері у світі (дно висохлого озера) – СалардеУюні в Болівії. Площа солончака Уюні10 582 квадратних кілометри. Але, команда Voxan вирішила перевершити рекорд швидкості руху на електромотоциклі у 2020 році на трасі в аеропорту Марселя Дассо в Шатору, Франція. Для заїзду була використана 3500 метрова злітнопосадкова смуга аеропорту.
Щоб перевершити попередній рекорд, Voxan сильно модифікували електричний мотоцикл Wattman, встановивши 367сильний двигун та зробили подовгуватий дизайн, що класифікує його як обтічний транспортний засіб. Кермувати довірили подвійному переможцю чемпіонату світу з супербайків Максу Біаджі. Електромотоцикл Wattman на злітнопосадковій смузі на деякий час досягнув швидкості 408 км / год. Але відповідно до регламенту FIM про максимальну швидкість, Біаджі мав проїхати на електромотоциклі тим самим шляхом у зворотному напрямку. У зворотному напрямку швидкість була меншою і в результаті Макс Біаджі досягнув двосторонньої середньої швидкості 367 км / год.

Самый быстрый электрический мотоцикл
Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году и Макс Биаджи.

Біаджі повторив заїзд на другому, не обтічному, але настільки ж потужному мотоциклі Wattman. Коротко термінова максимальна швидкість електромотоцикла 372 км/год, а середня швидкість за перший і другий пробіг сягнула 349 км/год.
Якщо загроза COVID19 буде подолана до наступного літа, Voxan обіцяє виконати свої плани щодо Болівії, де він сподівається досягти двосторонньої середньої максимальної швидкості 400 км / год. Voxan зобов’язується розвивати та удосконалювати електромотоцикл та побити теперішні та майбутні рекорди швидкості до кінця 2022 року.

Придбавши в нас електромотоцикли, електроскутери, електротрицикли Ви гарантовано отримаєте замовлення вчасно. Підписуйтесь на канал Elwinn в Ютуб.

Залишити відповідь