Світовий рекорд швидкості на електромотоциклі в 2020 році.

Voxan тільки що представила свій останній електричний мотоцикл Voxan Wattman. І це не звичайний електро мотоцикл, це надзвичайно швидкий мотоцикл. Його спеціально створювали для встановлення світового рекорду, щоб отримати звання — найшвидший електричний мотоцикл.
Будь-яка спроба перевершити рекорд швидкості руху в мотоспорті перетворюються на жах для тих, хто це придумав. Але Voxan Motors перевершив рекорд найшвидшого електричного мотоцикла. Попередній рекорд швидкості електромотоцикла 328.3 кілометрів за годину був встановлений Mobitec EV-02A на торішніх випробуваннях на швидкості мотоциклів у Бонневілі. Бонневіль – це колишнє соляне озеро, та відоме місце де встановлюють рекорди швидкості. Розігнати свій болід на соляному треку та протестувати електромотоцикл на швидкість мріє кожен гонщик.

Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году0
Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году - Voxan Wattman.

Попередній рекорд швидкості електромотоцикла побито на 80 км/год.

Спочатку Voxan планував перевершити рекорд швидкості на найбільшому соляному озері у світі (дно висохлого озера) – Салар-де-Уюні в Болівії. Площа солончака Уюні —10 582 квадратних кілометри. Але, команда Voxan вирішила перевершити рекорд швидкості руху на електромотоциклі у 2020 році на трасі в аеропорту Марселя Дассо в Шатору, Франція. Для заїзду була використана 3500 метрова злітно-посадкова смуга аеропорту.
Щоб перевершити попередній рекорд, Voxan сильно модифікували електричний мотоцикл Wattman, встановивши 367-сильний двигун та зробили подовгуватий дизайн, що класифікує його як обтічний транспортний засіб. Кермувати довірили подвійному переможцю чемпіонату світу з супербайків Максу Біаджі. Електромотоцикл Wattman на злітно-посадковій смузі на деякий час досягнув швидкості 408 км / год. Але відповідно до регламенту FIM про максимальну швидкість, Біаджі мав проїхати на електромотоциклі тим самим шляхом у зворотному напрямку. У зворотному напрямку швидкість була меншою і в результаті Макс Біаджі досягнув двосторонньої середньої швидкості 367 км / год.

Самый быстрый электрический мотоцикл
Самый быстрый электрический мотоцикл в 2020 году и Макс Биаджи.

Біаджі повторив заїзд на другому, не обтічному, але настільки ж потужному мотоциклі Wattman. Коротко термінова максимальна швидкість електромотоцикла 372 км/год, а середня швидкість за перший і другий пробіг сягнула 349 км/год.
Якщо загроза COVID-19 буде подолана до наступного літа, Voxan обіцяє виконати свої плани щодо Болівії, де він сподівається досягти двосторонньої середньої максимальної швидкості 400 км / год. Voxan зобов’язується розвивати та удосконалювати електромотоцикл та побити теперішні та майбутні рекорди швидкості до кінця 2022 року.

Придбавши в нас електромотоцикли, електроскутери, електротрицикли Ви гарантовано отримаєте замовлення вчасно. Підписуйтесь на канал Elwinn в Ютуб.

Залишити відповідь