Трицикл або мотоцикл – що краще, який трицикл купити?

Що вибрати - електротрицикл чи електромотоцикл?

Електротрицикл — це гібрид звичайного електромотоцикла та авто. Відповідно електротрицикл отримав від своїх родичів тільки все найкраще. Тому і популярність електричного трицикла серед поціновувачів швидкості зростає з кожним роком. Назва трицикл об’єднує широкий перелік транспортних засобів різних конструкцій. Відмінності між ними можуть бути кардинальними. Вони різняться між собою за рівнем комфорту, швидкості руху, типу двигуна, класу безпеки, наявності кабіни та іншим параметрам.

Перший трицикл

Заведено вважати першим автомобілем в історії людства Benz Patent Motor-Wagen з хоч насправді це був трицикл. Проте насправді трицикл винайшов в 1763 році французький талановитий інженер Ніколя-Жозе Кюньо запропонував військовому міністерству проект парового трицикла для перевезення снарядів та гармат. Проте випробували паровий трицикл перший раз тільки в 1769 році.

Электро трицикл или мотоцикл
Benz Patent Motor-Wagen
Купить Электро рикша 1200W
Электро рикша Elwinn Brosteel

В ногу з часом

Електричні трицикли постійно оновлюються і удосконалюються, і інженери збільшують маневровість, швидкісні якості та коефіцієнт корисної дії. Електротрайки відмінно поводять себе як в інтенсивному транспортному потоці так і за містом. При цьому комфорт трициклів на більш високому рівні ніж в мотоциклів.

Мотоцикл, трицикл чи скутер?

Електричний трицикл вдало поєднує в собі комфортність автомобіля і маневреність мотоцикла. Його перевагою є більша стійкість, ніж в скутера чи мотоцикла, та легкість в кермуванні.

Купують електротрицикл люди які цінують комфорт і безпеку, тому що він підійде як для далеких подорожей, так і для щоденних прогулянок.

Трицикл или мотоцикл - Что лучше
Трицикл или мотоцикл ?

Звичайно, що габарити трицикла більші ніж мотоцикла, перш за все він має більшу ширину. Завдяки цьому його краще помічають в щільних міських потоках автомобілів, і це робить поїздку більш безпечнішою. Крім того, нові моделі електротрициклів мають багато розумних систем, такі як, сигналізація, безключовий доступ та рекуперація. Також до плюсів на користь вибору триколісного скутера можна віднести чудовий вигляд.

Порівяння трициклів

Порівяння трициклів.

Крім того, нові моделі електротрициклів мають багато розумних систем, такі як, сигналізація, безключовий доступ та рекуперація. Також до плюсів на користь вибору триколісного скутера можна віднести чудовий вигляд.

Мотоцикл більш небезпечний транспортний засіб, якщо порівнювати трициклом. При зіткненні чи падінні є ризик отримати серйозні травми, саме тому треба використовувати захисне обладнання. Кермувати електромотоциклом складніше, ніж електротрициклом. Для того щоб впевнено почувати себе на дорозі потрібно мати достатню практику водіння

Який трицикл Elwinn купити?

Трицикли можуть бути побудовані на базі спортивного, дорожнього, туристичного мотоцикла, або чопера. За рахунок ширини коліс вони мають високу прохідність, більшу ніж двоколісні транспортні засоби. Вартість трициклів більша ніж вартість скутера, у зв’язку з використанням більшої кількості деталей. Збільшення складності апарату супроводжується більш дорожчим обслуговуванням на кожні 1000 Ватт.

Мото трайк

Мото трайк є різновидом трицикла, в якому встановлюється 2 задніх колеса. Це також збільшує стійкість транспортного засобу на дорозі. Однак ним складніше управляти при наїзді на перешкоду, ніж на мотоциклах з двома передніми колесами. Трайки можуть оснащуватися одним, або двома сидіннями. Також можливий варіант установки задніх сидінь автомобільного типу для двох пасажирів.

электрический трехколесный скутер Retro T
Трицикл или мотоцикл - что лучше?
Электрорикша купить Одесса
Электрорикша Elwinn Brosteel

Трайк рікша

Трайк рікша може перевозити разом з водієм 2-3 людини. У ньому використовуються широкі задні колеса, що гарантує високу несучу здатність основної осі.

Вантажний електро трицикл

Являє собою гібрид трицикла і з вантажним автомобілем. На задній осі апарату розміщується бортова платформа для перевезення важких вантажів. В якості передньої підвіски у трицикла використовується класична телескопічна вилка, а вантажна платформа розміщується на ресорах.

Трицикл вантажний має бортову платформу яка може оснащуватись гідравлічною системою для перекидання.

Трицикл грузовой самосвал с откидными бортами
Трицикл грузовой Elwinn ETC3