Хто швидший? Електромотоцикл Zero SR/F чи Tesla Model 3 Performance.

Електромотоцикл Zero SR/F vs Tesla Model 3 Performance.

Хто швидший електромотоцикл Zero SR/F vs Tesla Model 3 Performance? Все більше і більше любителів авто, які першими пересідають з автомобілів і мотоциклів з ДВС, на електромотоцикли і електрокари, починають усвідомлювати, що такий електротранспорт є корисними для екології нашої планети, але ще і може подарувати власникам неперевершені емоції і адреналін. І саме найголовніше – велику економію на пальному і обслуговуванні.

Популярне італійське видання Inside EV вирішило влаштувати перегони й між електричним мотоциклом Zero SR / F й Tesla Model 3 Performance і визначити переможця, а саме, хто з них швидший, на дистанції 400 метрів? Результати цих перегонів цікаві, але мене не здивували.

Порівняємо технічні характеристики.

Розглянемо технічні характеристики седана Tesla Model 3. Завдяки останнім оновленням програмного забезпечення, потужність Tesla Model 3 підняли до 383 кВт (520 к.с.), при крутному моменті 640 НМ. Машина оснащена повним приводом, що сприятливо позначається на її динамічних характеристиках. Максимальна швидкість в Тесли складає 261 км / год на відміну від швидкості електромотоцикла Zero SR/F у 200 км / год. Проте і маса Tesla Model 3 у 8.5 рази більша. Маса Тесли 1860 кілограм, а маса електромотоцикла Zero SR/F складає 220 кілограмів. Запас ходу в Тесли складає 500 кілометрів на відміну від електромотоцикла в 320 кілометрів.

Мотоцикл Zero SR/F, який має привід з електродвигуна на заднє колесо. Також він може похвалитися максимальною потужністю в 82 кВт (111 к.с.) при загальній вазі у 220 кг ваги. І величезним крутним моментом, як для електромотоцикла в 190 Нм.

Старт. Zero SR/F vs Tesla Model 3 Performance.

Стартує Tesla Model 3 впевненіше і вже з перших метрів захоплює лідерство, адже від 0 до 100 км / год вона розганяється за 3.50 секунди на відміну від електромотоцикла Zero, який до 100 км / год розганяється за 3.94 секунди. Але невелика перевага Тесли починає зменшуватись і 400 метрову відмітку на 0.1 секунди швидше, при швидкості 184.13 км / год, перетинає електричний мотоцикл. Тесла отримує почесне друге місце зі швидкістю 183.97 км / год і часом перегонів – 11.77секунди.

Висновок.

Проте покупці голосують своїми гаманцями який товар конкурентніший. Адже ціна Tesla Model 3 становить — 71000 $, ціна Zero SR/F – 23450 $. А для прикладу ціна електромотоцикла Elwinn EM-123 в базовій комплектації складає 1975 $.

Найближчим часом на ринку будуть з’являтися все більше і більше нових моделей електричних мотоциклів, електромобілів, електроквадроциклів, електротрициклів. А значить, перегони будуть продовжуватись.

Залишити відповідь