Чи можна їздити в дощ на електроскутері?

ЧИ МОЖНА ЇЗДИТИ В ДОЩ НА ЕЛЕКТРОСКУТЕРІ?

Чи можна їздити в дощ на електроскутері? «Можна, якщо обережно» найкраща відповідь на це питання. Але треба визнати, що їздити в дощ складніше ніж в сонячний день. До складнощів при звичайному управлінні скутером додаються ще й такі, як слизька дорога, поганий огляд в дзеркалах заднього виду як у вас, так і у автомобілів що їдуть попереду, запітнілий візор шолома, холод і інші неприємні ситуації. При їзді в погану погоду потрібно змінити не тільки екіпірування, а найголовніше — стиль водіння. Про все це Ви прочитаєте далі по черзі.

Досвідчений райдер знає, що мокра дорога — це один з найгірших сюрпризів для електричного скутера чи мотоцикла. Головна проблема полягає в тому, що електричний скутер, на відміну від автомобіля, має менше зчеплення з асфальтом в силу невеликої площі зчеплення з ним покришок. А під час дощу зменшення стійкості і міцного зв’язку з дорогою стає ще більш відчутним. В нашій статті ми звернемо увагу на основні правила руху, та як їздити на електроскутері під час дощу, які обов’язково повинен знати будь-який райдер.

Електроскутер, електромотоцикл, електротрицикл з технічної точки зору не зазнає пошкоджень під час дощу. Адже всі основні вузли електричного скутера, такі як двигун, контролер та акумулятор надійно захищені від попадання вологи. Також Ваш скутер ви можете сміливо залишати під дощем. Знаючи декілька нехитрих правил, ви цілком можете продовжувати користуватися улюбленим електроскутером, мотоциклом чи трициклом лише трохи більше часу приділяючи підготовці до кожної поїздки.

Правила та поради.

1. Акуратний і плавний рух з великим запасом надійності. Не ризикуйте на поворотах, залишайте запас простору для гальмівного шляху, тримайте збільшену дистанцію. Особливо остерігайтеся інших учасників руху, адже їх гальмівний шлях також збільшується, а здатність до маневрування скорочується. При зіткненні ви можете постраждати набагато більше, ніж легковий або вантажний автомобіль.

2. Уникайте мокрих ділянок дороги з калюжами, а також підсохлого асфальту. У таких місцях вам буде важко розрахувати силу гальмування, а тому скутер може почати поводити себе непередбачувано. У дощову погоду краще триматися рівномірно мокрого асфальту без виражених калюж.

3. Остерігайтеся брудної дощової води в перші години після початку серйозних опадів. Вона змиває з асфальту моторне мастило з автомобілів, виносить з узбіччя різноманітне сміття, перетворює накопичений пил в слиз. З точки зору водія скутера, перші години дощу, особливо після довгої посухи є найнебезпечнішими. Якщо є можливість, цей час краще перечекати без руху.

4. Обов’язково подбайте про відповідний одяг. Дощовик, плащ або куртка, прогумовані черевики і водонепроникні рукавички — обов’язкова умова виїзду в дощ. Найкраще додатково утеплитися теплим одягом і шкарпетками. Пам’ятайте, що в негоду температура повітря зазвичай помітно знижується, починається сильний вітер, а на швидкості і на відкритому повітрі вологість і холодний вітер можуть миттєво застудити вас навіть в середині літа.

5. Розрізняйте дощ і сніг, тому що при появі снігу настійно рекомендуємо Вам відкласти поїздки на скутері до тепліших днів. Так буде безпечно для Вас і вашого здоров’я.

Екіпірування для їзди в дощ на електроскутері.

Одяг для водіння в погану погоду повинен не промокати якомога довше, а також утримувати тепло. Не замерзнути — головне завдання скутериста, оскільки при замерзанні у водія втрачається концентрація, ви не так добре відчуваєте свій моторолер при гальмуванні і розгоні, що може привести до неприємних наслідків.

Спеціальну екіпіровку можна купити в магазинах одягу для райдерів. Коштує вона дорого. Загалом, щоб не промокнути і не переохолоджуватися обов’язково одягайте дощовик. На руки можна одягнути поверх мото рукавичок звичайні побутові. Для ніг можна придбати спеціальні бахали для мотоциклів, які закривають ноги до колін. На довгі дистанції одягайте мото чоботи.

В наступній частині статті Ви прочитаєте основні поради та правила при їзді на електроскутері в дощ, та звернемо увагу на небезпечні ділянки під час дощу.

В наступній частині статті ви прочитаєте “Правила при їзди в дощ. Мотоцикл під дощем.” Підписуйтесь на канал про електромотоцикли і електроскутери Elwinn в YouTube.

Залишити відповідь